Sports Timetable

Home  >>  Sports & Culture  >>  Sports  >>  Sports Timetable

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
09.00
Boys Hockey
Match Days
09.00
10.30
Mr. Vardan

Girls Hockey U16
Match Days
09.00
10.30
Mrs Bezuidenhout & Mrs Gabier

Girls Hockey U19
Match Days
09.00
10.30
Miss Schiava
10.00
15.00
Football U14 (Boys)
Training
15.15
16.30
Mr September

Football U14 (Girls)
Training
15.15
16.30
Miss Campher

Football U17 (Boys)
Training
15.15
16.30
Mr G February

Football U19 (Boys)
Training
15.15
16.30
Mr Nieuwenhoudt

Cross Country (Junior Boys)
Training
15.15
16.45
Mr. Stoltz

Cross Country (Junior Girls)
Training
15.15
16.45
Mr. Stoltz

Cross Country (Senior Boys)
Training
15.15
16.45
Mr. Gordon

Cross Country (Senior Girls)
Training
15.15
16.45
Miss Dlamini

Girls Hockey U16
Training
15.15
16.45
Mrs Bezuidenhout & Mrs Gabier

Girls Hockey U19
Training
15.15
16.45
Miss Schiava

Netball U14
Training
15.15
16.45
Miss Stark

Netball U19
Training
15.15
16.45
Mrs. Primo
Football U14 (Boys)
Training
15.15
16.30
Mr September

Football U14 (Girls)
Training
15.15
16.30
Miss Campher

Football U15 (Boys)
Training
15.15
16.30
Mrs Rossouw

Football U16 (Boys)
Training
15.15
16.30
Mr van Wyk

Football U16 (Girls)
Training
15.15
16.30
Mrs Heuvel

Football U19 (Girls)
Training
15.15
16.30
Ms E Daniels

Boys Hockey
Training
15.15
16.45
Mr. Vardan

Chess
Training
15.15
16.45
Mrs G Daniels

Netball U14
Training
15.15
16.45
Miss Stark

Netball U19
Training
15.15
16.45
Mrs. Primo
Football U14 (Girls)
Match Days
15.15
16.30
Miss Campher

Football U15 (Boys)
Training
15.15
16.30
Mrs Rossouw

Football U16 (Boys)
Training
15.15
16.30
Mr van Wyk

Football U16 (Girls)
Match Days
15.15
16.30
Mrs Heuvel

Football U17 (Boys)
Training
15.15
16.30
Mr G February

Football U19 (Boys)
Training
15.15
16.30
Mr Nieuwenhoudt

Football U19 (Girls)
Match Days
15.15
16.30
Ms E Daniels

Rugby U14
Training
15.15
16.30
Miss Finlay

Rugby U16
Training
15.15
16.30
Mr Paulsen

Rugby U19
Training
15.15
16.30
Mr Goldman & Mr Jakoet

Cross Country (Junior Boys)
Match Days
15.15
16.45
Mr. Stoltz

Cross Country (Junior Girls)
Match Days
15.15
16.45
Mr. Stoltz

Cross Country (Senior Boys)
Match Days
15.15
16.45
Mr. Gordon

Cross Country (Senior Girls)
Match Days
15.15
16.45
Miss Dlamini
Netball U14
Match Days
15.15
15.45
Miss Stark

Football U14 (Boys)
Match Days
15.15
16.30
Mr September

Football U15 (Boys)
Match Days
15.15
16.30
Mrs Rossouw

Football U16 (Boys)
Match Days
15.15
16.30
Mr van Wyk

Football U16 (Girls)
Training
15.15
16.30
Mrs Heuvel

Football U17 (Boys)
Match Days
15.15
16.30
Mr G February

Football U19 (Boys)
Match Days
15.15
16.30
Mr Nieuwenhoudt

Football U19 (Girls)
Training
15.15
16.30
Ms E Daniels

Boys Hockey
Training
15.15
16.45
Mr. Vardan

Chess
Training
15.15
16.45
Mrs G Daniels

Girls Hockey U16
Training
15.15
16.45
Mrs Bezuidenhout & Mrs Gabier

Girls Hockey U19
Training
15.15
16.45
Miss Schiava

Netball U19
Match Days
15.15
16.45
Mrs. Primo
Rugby U14
Training
15.15
16.30
Miss Finlay

Rugby U16
Training
15.15
16.30
Mr Paulsen

Rugby U19
Training
15.15
16.30
Mr Goldman & Mr Jakoet
16.00

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
15.00
Football U14 (Boys)
Training
15.15
16.30
Mr September

Football U17 (Boys)
Training
15.15
16.30
Mr G February

Football U19 (Boys)
Training
15.15
16.30
Mr Nieuwenhoudt
Football U14 (Boys)
Training
15.15
16.30
Mr September

Football U15 (Boys)
Training
15.15
16.30
Mrs Rossouw

Football U16 (Boys)
Training
15.15
16.30
Mr van Wyk
Football U15 (Boys)
Training
15.15
16.30
Mrs Rossouw

Football U16 (Boys)
Training
15.15
16.30
Mr van Wyk

Football U17 (Boys)
Training
15.15
16.30
Mr G February

Football U19 (Boys)
Training
15.15
16.30
Mr Nieuwenhoudt
Football U14 (Boys)
Match Days
15.15
16.30
Mr September

Football U15 (Boys)
Match Days
15.15
16.30
Mrs Rossouw

Football U16 (Boys)
Match Days
15.15
16.30
Mr van Wyk

Football U17 (Boys)
Match Days
15.15
16.30
Mr G February

Football U19 (Boys)
Match Days
15.15
16.30
Mr Nieuwenhoudt
16.00

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
09.00
Boys Hockey
Match Days
09.00
10.30
Mr. Vardan
10.00
15.00
Boys Hockey
Training
15.15
16.45
Mr. Vardan
Boys Hockey
Training
15.15
16.45
Mr. Vardan
16.00

Tuesday

Thursday

Saturday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
15.00
Chess
Training
15.15
16.45
Mrs G Daniels
Chess
Training
15.15
16.45
Mrs G Daniels
16.00

Tuesday

Thursday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
15.00
Cross Country (Junior Boys)
Training
15.15
16.45
Mr. Stoltz

Cross Country (Junior Girls)
Training
15.15
16.45
Mr. Stoltz

Cross Country (Senior Boys)
Training
15.15
16.45
Mr. Gordon

Cross Country (Senior Girls)
Training
15.15
16.45
Miss Dlamini
Cross Country (Junior Boys)
Match Days
15.15
16.45
Mr. Stoltz

Cross Country (Junior Girls)
Match Days
15.15
16.45
Mr. Stoltz

Cross Country (Senior Boys)
Match Days
15.15
16.45
Mr. Gordon

Cross Country (Senior Girls)
Match Days
15.15
16.45
Miss Dlamini
16.00
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
15.00
Football U14 (Girls)
Training
15.15
16.30
Miss Campher
Football U14 (Girls)
Training
15.15
16.30
Miss Campher

Football U16 (Girls)
Training
15.15
16.30
Mrs Heuvel

Football U19 (Girls)
Training
15.15
16.30
Ms E Daniels
Football U14 (Girls)
Match Days
15.15
16.30
Miss Campher

Football U16 (Girls)
Match Days
15.15
16.30
Mrs Heuvel

Football U19 (Girls)
Match Days
15.15
16.30
Ms E Daniels
Football U16 (Girls)
Training
15.15
16.30
Mrs Heuvel

Football U19 (Girls)
Training
15.15
16.30
Ms E Daniels
16.00

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
09.00
Girls Hockey U16
Match Days
09.00
10.30
Mrs Bezuidenhout & Mrs Gabier

Girls Hockey U19
Match Days
09.00
10.30
Miss Schiava
10.00
15.00
Girls Hockey U16
Training
15.15
16.45
Mrs Bezuidenhout & Mrs Gabier

Girls Hockey U19
Training
15.15
16.45
Miss Schiava
Girls Hockey U16
Training
15.15
16.45
Mrs Bezuidenhout & Mrs Gabier

Girls Hockey U19
Training
15.15
16.45
Miss Schiava
16.00

Monday

Thursday

Saturday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
15.00
Netball U14
Training
15.15
16.45
Miss Stark

Netball U19
Training
15.15
16.45
Mrs. Primo
Netball U14
Training
15.15
16.45
Miss Stark

Netball U19
Training
15.15
16.45
Mrs. Primo
Netball U14
Match Days
15.15
15.45
Miss Stark

Netball U19
Match Days
15.15
16.45
Mrs. Primo
16.00

Monday

Tuesday

Thursday

Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
15.00
Rugby U14
Training
15.15
16.30
Miss Finlay

Rugby U16
Training
15.15
16.30
Mr Paulsen

Rugby U19
Training
15.15
16.30
Mr Goldman & Mr Jakoet
Rugby U14
Training
15.15
16.30
Miss Finlay

Rugby U16
Training
15.15
16.30
Mr Paulsen

Rugby U19
Training
15.15
16.30
Mr Goldman & Mr Jakoet
16.00

Wednesday

Friday

No events available!
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
7:00 AM
Squad Swimming
Training
7:00 AM - 7:45 AM
Miss Brock
Squad Swimming
Training
7:00 AM - 7:45 AM
Miss Brock
Squad Swimming
Match Days
7:00 AM - 7:45 AM
Miss Brock
9:00 AM
Cricket U14 A
Match Days
9:00 AM - 10:30 AM
Mr September

Cricket U15 A
Match Days
9:00 AM - 10:30 AM
Mr van Wyk

Cricket U19 A
Match Days
9:00 AM - 10:30 AM
Mr Jakoet
10:00 AM
1:00 PM
Cricket U14 A
Training
1:45 PM - 3:00 PM
Mr September

Cricket U15 A
Training
1:45 PM - 3:00 PM
Mr van Wyk

Tennis (Boys) - S5 League
Training
1:45 PM - 3:00 PM
Mr Nieuwenhoudt

Touch Rugby
Match Days
1:45 PM - 3:30 PM
Mrs Kruger
2:00 PM
3:00 PM
Swimming (Girls)
Training
3:15 PM - 4:15 PM
Ms Lawrence

Basket Ball (Girls)
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mrs Bezuidenhout

Cricket U14 B
Match Days
3:15 PM - 4:45 PM
Mr February

Cricket U15 B
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mr Goldman

Softball (Junior)
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mrs Primo

Tennis (Girls) - S4 League
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Miss Campher

Tennis (Girls) - S5 League
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mrs Heuvel

Touch Rugby
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mrs Kruger
Swimming (Boys)
Training
3:15 PM - 4:15 PM
Mrs Cloete Mrs K Poole

Basket Ball (Boys)
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Miss Schiava

Chess
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mrs G Daniels

Cricket U14 B
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mr February

Cricket U15 B
Match Days
3:15 PM - 4:45 PM
Mr Goldman

Softball (Junior)
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mrs Primo

Softball (Senior)
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mrs Gabier

Tennis (Boys) - S4 League
Match Days
3:15 PM - 4:45 PM
Mr Gordon

Tennis (Girls) - S4 League
Match Days
3:15 PM - 4:45 PM
Miss Campher
Swimming (Girls)
Training
3:15 PM - 4:15 PM
Ms Lawrence

Basket Ball (Girls)
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mrs Bezuidenhout

Cricket U14 B
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mr February

Cricket U15 B
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mr Goldman

Softball (Senior)
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mrs Gabier

Tennis (Boys) - S4 League
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mr Gordon

Tennis (Girls) - S4 League
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Miss Campher

Tennis (Girls) - S5 League
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mrs Heuvel
Swimming (Boys)
Training
3:15 PM - 4:15 PM
Mrs Cloete Mrs K Poole

Basket Ball (Boys)
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Miss Schiava

Chess
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mrs G Daniels

Cricket U14 A
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mr September

Cricket U15 A
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mr van Wyk

Cricket U19 A
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mr Jakoet

Softball (Junior)
Match Days
3:15 PM - 4:45 PM
Mrs Primo

Softball (Senior)
Match Days
3:15 PM - 4:45 PM
Mrs Gabier

Tennis (Boys) - S5 League
Match Days
3:15 PM - 4:45 PM
Mr Nieuwenhoudt

Tennis (Girls) - S5 League
Match Days
3:15 PM - 4:45 PM
Mrs Heuvel

Touch Rugby
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mrs Kruger
4:00 PM

Monday

  • Squad Swimming
    7:00 AM - 7:45 AM
  • Swimming (Girls)
    3:15 PM - 4:15 PM
  • Basket Ball (Girls)
    3:15 PM - 4:45 PM
  • Cricket U14 B
    3:15 PM - 4:45 PM
  • Cricket U15 B
    3:15 PM - 4:45 PM
  • Softball (Junior)
    3:15 PM - 4:45 PM
  • Tennis (Girls) - S4 League
    3:15 PM - 4:45 PM
  • Tennis (Girls) - S5 League
    3:15 PM - 4:45 PM
  • Touch Rugby
    3:15 PM - 4:45 PM

Tuesday

  • Swimming (Boys)
    3:15 PM - 4:15 PM
  • Basket Ball (Boys)
    3:15 PM - 4:45 PM
  • Chess
    3:15 PM - 4:45 PM
  • Cricket U14 B
    3:15 PM - 4:45 PM
  • Cricket U15 B
    3:15 PM - 4:45 PM
  • Softball (Junior)
    3:15 PM - 4:45 PM
  • Softball (Senior)
    3:15 PM - 4:45 PM
  • Tennis (Boys) - S4 League
    3:15 PM - 4:45 PM
  • Tennis (Girls) - S4 League
    3:15 PM - 4:45 PM

Wednesday

  • Squad Swimming
    7:00 AM - 7:45 AM
  • Swimming (Girls)
    3:15 PM - 4:15 PM
  • Basket Ball (Girls)
    3:15 PM - 4:45 PM
  • Cricket U14 B
    3:15 PM - 4:45 PM
  • Cricket U15 B
    3:15 PM - 4:45 PM
  • Softball (Senior)
    3:15 PM - 4:45 PM
  • Tennis (Boys) - S4 League
    3:15 PM - 4:45 PM
  • Tennis (Girls) - S4 League
    3:15 PM - 4:45 PM
  • Tennis (Girls) - S5 League
    3:15 PM - 4:45 PM

Thursday

  • Squad Swimming
    7:00 AM - 7:45 AM
  • Swimming (Boys)
    3:15 PM - 4:15 PM
  • Basket Ball (Boys)
    3:15 PM - 4:45 PM
  • Chess
    3:15 PM - 4:45 PM
  • Cricket U14 A
    3:15 PM - 4:45 PM
  • Cricket U15 A
    3:15 PM - 4:45 PM
  • Cricket U19 A
    3:15 PM - 4:45 PM
  • Softball (Junior)
    3:15 PM - 4:45 PM
  • Softball (Senior)
    3:15 PM - 4:45 PM
  • Tennis (Boys) - S5 League
    3:15 PM - 4:45 PM
  • Tennis (Girls) - S5 League
    3:15 PM - 4:45 PM
  • Touch Rugby
    3:15 PM - 4:45 PM

Friday

  • Cricket U14 A
    1:45 PM - 3:00 PM
  • Cricket U15 A
    1:45 PM - 3:00 PM
  • Tennis (Boys) - S5 League
    1:45 PM - 3:00 PM
  • Touch Rugby
    1:45 PM - 3:30 PM

Saturday

  • Cricket U14 A
    9:00 AM - 10:30 AM
  • Cricket U15 A
    9:00 AM - 10:30 AM
  • Cricket U19 A
    9:00 AM - 10:30 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
3:00 PM
Basket Ball (Boys)
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Miss Schiava
Basket Ball (Boys)
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Miss Schiava
4:00 PM

Tuesday

  • Basket Ball (Boys)
    3:15 PM - 4:45 PM

Thursday

  • Basket Ball (Boys)
    3:15 PM - 4:45 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
3:00 PM
Basket Ball (Girls)
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mrs Bezuidenhout
Basket Ball (Girls)
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mrs Bezuidenhout
4:00 PM

Monday

  • Basket Ball (Girls)
    3:15 PM - 4:45 PM

Wednesday

  • Basket Ball (Girls)
    3:15 PM - 4:45 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
9:00 AM
Cricket U19 A
Match Days
9:00 AM - 10:30 AM
Mr Jakoet
10:00 AM
3:00 PM
Cricket U19 A
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mr Jakoet
4:00 PM

Thursday

  • Cricket U19 A
    3:15 PM - 4:45 PM

Saturday

  • Cricket U19 A
    9:00 AM - 10:30 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
3:00 PM
Softball (Junior)
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mrs Primo
Softball (Junior)
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mrs Primo
Softball (Junior)
Match Days
3:15 PM - 4:45 PM
Mrs Primo
4:00 PM

Monday

  • Softball (Junior)
    3:15 PM - 4:45 PM

Tuesday

  • Softball (Junior)
    3:15 PM - 4:45 PM

Thursday

  • Softball (Junior)
    3:15 PM - 4:45 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
3:00 PM
Softball (Senior)
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mrs Gabier
Softball (Senior)
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mrs Gabier
Softball (Senior)
Match Days
3:15 PM - 4:45 PM
Mrs Gabier
4:00 PM

Tuesday

  • Softball (Senior)
    3:15 PM - 4:45 PM

Wednesday

  • Softball (Senior)
    3:15 PM - 4:45 PM

Thursday

  • Softball (Senior)
    3:15 PM - 4:45 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
3:00 PM
Swimming (Boys)
Training
3:15 PM - 4:15 PM
Mrs Cloete Mrs K Poole
Swimming (Boys)
Training
3:15 PM - 4:15 PM
Mrs Cloete Mrs K Poole
4:00 PM

Tuesday

  • Swimming (Boys)
    3:15 PM - 4:15 PM

Thursday

  • Swimming (Boys)
    3:15 PM - 4:15 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
3:00 PM
Swimming (Girls)
Training
3:15 PM - 4:15 PM
Ms Lawrence
Swimming (Girls)
Training
3:15 PM - 4:15 PM
Ms Lawrence
4:00 PM

Monday

  • Swimming (Girls)
    3:15 PM - 4:15 PM

Wednesday

  • Swimming (Girls)
    3:15 PM - 4:15 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
7:00 AM
Squad Swimming
Training
7:00 AM - 7:45 AM
Miss Brock
Squad Swimming
Training
7:00 AM - 7:45 AM
Miss Brock
Squad Swimming
Match Days
7:00 AM - 7:45 AM
Miss Brock

Monday

  • Squad Swimming
    7:00 AM - 7:45 AM

Wednesday

  • Squad Swimming
    7:00 AM - 7:45 AM

Thursday

  • Squad Swimming
    7:00 AM - 7:45 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
3:00 PM
Tennis (Boys) - S4 League
Match Days
3:15 PM - 4:45 PM
Mr Gordon
Tennis (Boys) - S4 League
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mr Gordon
4:00 PM

Tuesday

  • Tennis (Boys) - S4 League
    3:15 PM - 4:45 PM

Wednesday

  • Tennis (Boys) - S4 League
    3:15 PM - 4:45 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
1:00 PM
Tennis (Boys) - S5 League
Training
1:45 PM - 3:00 PM
Mr Nieuwenhoudt
2:00 PM
3:00 PM
Tennis (Boys) - S5 League
Match Days
3:15 PM - 4:45 PM
Mr Nieuwenhoudt
4:00 PM

Thursday

  • Tennis (Boys) - S5 League
    3:15 PM - 4:45 PM

Friday

  • Tennis (Boys) - S5 League
    1:45 PM - 3:00 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
3:00 PM
Tennis (Girls) - S5 League
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mrs Heuvel
Tennis (Girls) - S5 League
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mrs Heuvel
Tennis (Girls) - S5 League
Match Days
3:15 PM - 4:45 PM
Mrs Heuvel
4:00 PM

Monday

  • Tennis (Girls) - S5 League
    3:15 PM - 4:45 PM

Wednesday

  • Tennis (Girls) - S5 League
    3:15 PM - 4:45 PM

Thursday

  • Tennis (Girls) - S5 League
    3:15 PM - 4:45 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
3:00 PM
Tennis (Girls) - S4 League
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Miss Campher
Tennis (Girls) - S4 League
Match Days
3:15 PM - 4:45 PM
Miss Campher
Tennis (Girls) - S4 League
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Miss Campher
4:00 PM

Monday

  • Tennis (Girls) - S4 League
    3:15 PM - 4:45 PM

Tuesday

  • Tennis (Girls) - S4 League
    3:15 PM - 4:45 PM

Wednesday

  • Tennis (Girls) - S4 League
    3:15 PM - 4:45 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
1:00 PM
Touch Rugby
Match Days
1:45 PM - 3:30 PM
Mrs Kruger
2:00 PM
3:00 PM
Touch Rugby
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mrs Kruger
Touch Rugby
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mrs Kruger
4:00 PM

Monday

  • Touch Rugby
    3:15 PM - 4:45 PM

Thursday

  • Touch Rugby
    3:15 PM - 4:45 PM

Friday

  • Touch Rugby
    1:45 PM - 3:30 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
3:00 PM
Chess
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mrs G Daniels
Chess
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mrs G Daniels
4:00 PM

Tuesday

  • Chess
    3:15 PM - 4:45 PM

Thursday

  • Chess
    3:15 PM - 4:45 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
9:00 AM
Cricket U14 A
Match Days
9:00 AM - 10:30 AM
Mr September
10:00 AM
1:00 PM
Cricket U14 A
Training
1:45 PM - 3:00 PM
Mr September
2:00 PM
3:00 PM
Cricket U14 A
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mr September
4:00 PM

Thursday

  • Cricket U14 A
    3:15 PM - 4:45 PM

Friday

  • Cricket U14 A
    1:45 PM - 3:00 PM

Saturday

  • Cricket U14 A
    9:00 AM - 10:30 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
3:00 PM
Cricket U14 B
Match Days
3:15 PM - 4:45 PM
Mr February
Cricket U14 B
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mr February
Cricket U14 B
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mr February
4:00 PM

Monday

  • Cricket U14 B
    3:15 PM - 4:45 PM

Tuesday

  • Cricket U14 B
    3:15 PM - 4:45 PM

Wednesday

  • Cricket U14 B
    3:15 PM - 4:45 PM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
9:00 AM
Cricket U15 A
Match Days
9:00 AM - 10:30 AM
Mr van Wyk
10:00 AM
1:00 PM
Cricket U15 A
Training
1:45 PM - 3:00 PM
Mr van Wyk
2:00 PM
3:00 PM
Cricket U15 A
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mr van Wyk
4:00 PM

Thursday

  • Cricket U15 A
    3:15 PM - 4:45 PM

Friday

  • Cricket U15 A
    1:45 PM - 3:00 PM

Saturday

  • Cricket U15 A
    9:00 AM - 10:30 AM
Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday
3:00 PM
Cricket U15 B
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mr Goldman
Cricket U15 B
Match Days
3:15 PM - 4:45 PM
Mr Goldman
Cricket U15 B
Training
3:15 PM - 4:45 PM
Mr Goldman
4:00 PM

Monday

  • Cricket U15 B
    3:15 PM - 4:45 PM

Tuesday

  • Cricket U15 B
    3:15 PM - 4:45 PM

Wednesday

  • Cricket U15 B
    3:15 PM - 4:45 PM
No events available!